Dzisiaj otwarte: 10:00-21:00

Hollendry

Hollendry.pl to sklep rowerowy, a także profesjonalny serwis. To miejsce inne niż wszystkie, które powstało przede wszystkim z wielkiej pasji. Jesteśmy miłośnikami i pasjonatami, a zarazem stawiamy na pełen profesjonalizm. Lubimy czuć wiatr we włosach i śmigać po nieodkrytych ścieżkach w miastach i poza nimi. Postanowiliśmy dzielić się naszym hobby, a jednocześnie rzetelną wiedzą z innymi. Tak powstał nasz sklep, do którego częstych odwiedzin serdecznie zapraszamy.
Można u nas kupić świetnej jakości rowery najlepszych znanych marek takich jak Gazelle, Popal czy Cortina, a nawet hulajnogi i deski. Dystrybuujemy zarówno klasyczne, niezwykle modne ostatnimi czasy holenderki, jak i rowery elektryczne, które cieszą się rosnącą popularnością (do najczęściej wybieranych należą pojazdy marki Gazelle oraz Ecobike). To jednak nie wszystko, ponieważ nasza oferta obejmuje też szeroki wybór akcesoriów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika dwóch kółek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a zarazem wsparcie na każdym etapie użytkowania – wykonamy każdą konieczną naprawę.
Nie tylko sprzedajemy, ale i naprawiamy – jako jeden z nielicznych serwisów specjalizujemy się w naprawie holenderek i rowerów elektrycznych. Jesteśmy certyfikowanym serwisem Bosch, Bafang, Gazelle, Ecobike, Romet, Popal. Zakres świadczonych przez nas usług jest naprawdę szeroki.
W naszym sklepie z pewnością odnajdą się wszyscy, którzy lubią przemierzać świat na jednośladach. Rower to nieoceniony środek transportu, dzięki któremu można błyskawicznie dotrzeć do pracy, omijając korki. Przejażdżka rowerowa jest też doskonałym przepisem na udane popołudnie!

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 900 - 1700

sobota: 1000 - 1400

niedziela: zamknięte

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 900 - 1700

sobota: 1000 - 1400

niedziela: zamknięte