Dzisiaj otwarte: 10:00-21:00

Homla

Homla jest marką wyposażenia wnętrz dostępną w 35 salonach na terenie całego kraju. Firma powstała w 2015 roku, a pierwszy salon stacjonarny został otworzony jesienią 2016 roku. W ciągu kilku miesięcy powstało kilka kolejnych, a obecnie zakupy stacjonarne można zrobić, między innymi, w Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, czy Warszawie. Równolegle działa sklep internetowy, którego asortyment jest stale powiększany.
Wśród oferty znajdują się produkty do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki, pokoju dziecięcego oraz tysiące dekoracji i prezentów dla każdego i na każdą kieszeń. Marka ceni komfort, funkcjonalność i piękno. W ofercie klienci znajdą całą gamę kolorowych krzeseł, puf, foteli, dodatków, które można dopasować do każdego stylu wnętrza – zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego.
Homla to wyjątkowy design w najlepszej cenie i rozwiązania, które sprawiają, że życie konsumentek staje się prostsze i bardziej wygodne. Produkty tej marki pokochają wszystkie osoby, które pragną zachować odpowiedni balans pomiędzy funkcjonalnością, a pięknym wyglądem mebli czy dodatków w dobrej cenie.
Homla odzwierciedla najnowsze trendy – klienci mogą kupić tu tekstylia w najmodniejszych wzorach i kolorach, pościele w pastelowe printy, stylowe dodatki w złotym kolorze, kolorowe szklanki, czy eleganckie kieliszki. Homla nie zapomina o funkcjonalności, która jest dla marki bardzo istotna. Dlatego w ofercie dostępne są wszelkiego rodzaju kosze, pojemniki, organizery – wszystko to, dzięki czemu w każdym mieszkaniu zapanuje ład i porządek. Tego typu produkty można wykorzystać w dowolny sposób – przykładowo, pleciony kosz może być modną osłonką na kwiaty, ale bez problemu można w nim przechowywać również różnego rodzaju drobiazgi. Ważne miejsce w kolekcji pełnią produkty wielofunkcyjne np. puf traktowany jako siedzisko, z dodatkowym miejscem na przechowywanie, czy dwustronne tekstylia.
Dla marki najważniejsi są klienci – to ich potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu. Homla nieustannie stara się sprostać wszelkim wymaganiom klientów dotyczącym oferty marki, jakości oraz cen produktów. Dlatego też Homla stworzyła serię produktów oznaczonych hasłem ZŁAP OKAZJĘ. Artykuły te dostępne są w specjalnej, promocyjnej cenie, niezmiennie przez cały rok. Produkty Złap Okazję można kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach stacjonarnych – są oznaczone żółtą naklejką. Wśród produktów z tej kategorii znajdziemy zarówno tekstylia, dodatki, akcesoria do łazienki, czy kuchni (w tym akcesoria do gotowania i pieczenia), ale również piękne zestawy do serwowania, a nawet meble.

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 1000 - 2100

niedziela handlowa: 1000 - 2000

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 1000 - 2100

niedziela handlowa: 1000 - 2000